OSTATNÉ SLUŽBY

Zabezpečíme vám účtovníctvo, vypracovanie Corporate identity alebo zmeny v s.r.o. vrátane založenia úplne novej spoločnosti.

Účtovníctvo

Vedenie podvojného účtovníctva.
Naši odborníci vám zabezpečia kompletné vedenie účtovníctva. V dnešnej neustále meniacej sa dobe je ťažké sledovať legislatívu a neurobiť chybu. Zverte svoje účtovníctvo našim odborníkom, ktorí majú roky praxe a neustále sa vzdelávajú.

Corporate identity

Ideálna služba pre začínajúcich podnikateľov ako aj pre rozbehnuté firmy, ktoré potrebujú zmenu. Postaráme sa o vytvorenie web stránky, loga spoločnosti a celej Corporate identity. Takisto pre vás zabezpečíme osobného asistenta, ktorý ušetrí váš čas.

Zmeny v s.r.o. a založenie novej s.r.o.

Sprostredkujeme pre vás akékoľvek zmeny v s.r.o. na území celej SR bez potreby osobnej návštevy. Čokoľvek budete potrebovať, stačí nás kontaktovať a my zabezpečíme pre vás odborníkov ktorý pripravia listiny pre zmeny v Obchodnom registry SR. Takisto pre vás založíme úplne novú s.r.o. a zabezpečíme všetky úkony s tým súvisiace. Zmeny v s.r.o. ako aj založenie novej spoločnosti zabezpečia naši overení právnici.

Máte záujem o naše služby?

Vyplňte nezáväzný formulár.

[recaptcha]