SLUŽBY

Služby ktoré poskytujeme

Kúpa s.r.o. - Ready Made

Ready made spoločnosti sú spoločnosti, ktoré sú pripravené na predaj. Pri kúpe ready made spoločnosti vás od podnikania delí iba podpis finálnych dokumentov. Vyhnete sa tak celému byrokratickému procesu zakladania novej spoločnosti. Už o 24 hodín môžete byť konateľom vašej novej spoločnosti. Po podpise finálnych dokumentov nasleduje zápis zmien do Obchodného registra. Toto trvá od 3 do 7 pracovných dní.

Zistite viac

Predaj s.r.o.

Začali ste premýšľať nad ukončením podnikania, chcete svoju s.r.o speňažiť alebo sa úplne vyhnúť procesu likvidácie? V tom prípade máme pre vás ideálne a hlavne časovo nenáročné riešenie.Sprostredkujeme pre vás celý proces predaja s.r.o.

Zistite viac

Virtuálne sídla spoločnosti

Virtuálne sídlo spoločnosti je to správne riešenie. Bez cestovania, všetky náležitosti vybavíme elektronicky alebo u nás na pobočke.

Zistite viac

Ostatné služby

Našim zákazníkom poskytujeme množstvo doplnkových služieb, aby sme im čo najviac uľahčili štart do podnikania. Či už je to účtovníctvo, corporate identity alebo založenie novej s.r.o. Sme tu pre váš business a zabezpečíme všetky potrebné zmeny.

Zistite viac

Máte záujem o naše služby?

Vyplňte nezáväzný formulár.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vášho dopytu. Viac o spracúvaní osobných údajov nájdete tu.