O NÁS

Informácie o našej spoločnosti

Niečo o naše spoločnosti

Companies Solutions ponúka komplexné služby, ktoré sú spojené s vaším podnikaním. Nezaoberajte sa formalitami a zdĺhavou byrokraciou, ktorá vás oberá o drahocenný čas. Všetky starosti vybavíme za vás a okrem toho ušetríme váš čas i peniaze, aby ste sa mohli venovať Vášmu podnikaniu na 110%. Iba u nás nájdete odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami z praxe a podnikateľského prostredia. Orientovať sa v legislatíve, zákonoch, novelách či vyhláškach a pomáhať vám rásť je presne našou úlohou. Ak hľadáte spôsob ako váš podnik posunúť vpred, ste na správnom mieste.

Prečo práve my?

Dlhoročné skúsenosti, odborné znalosti, profesionálna prax, prehľad o podnikateľskom prostredí a predovšetkým individuálny prístup ku každému klientovi. Právnici či účtovníci – sme profesionáli, ktorí prinesú do vašej spoločností novú kultúru, jedinečný dizajn a pripravia recept na úspech.

Pôsobíme na území celého Slovenska. Nájdete nás v kanceláriách po celej krajine, ale kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom emailu či telefonického kontaktu. V našom prípade nejde o internetových predajcov, ale o ľudí, ktorí vám pomôžu vo veciach z oblasti podnikania, ktoré dokonale ovládajú. Okrem kvalitnej asistencie vám poskytujeme doživotnú garanciu na vybrané spoločnosti, informácie o aktuálnom dianí v oblasti podnikania a takisto zmeny v legislatíve, ktoré je nevyhnutné poznať, aby ste mohli dosiahnuť úspech.

Vaše podnikanie, váš úspech!