Spojené arabské emiráty sa nachádzajú na Arabskom polostrove v Perzskom zálive. Hlavným mestom je síce Abu Dhabi, ale najznámejšie a najväčšie mesto je Dubaj. SAE majú rozlohu 83600 kilometrov štvorcových a viac ako 8 miliónov obyvateľov. Rodným jazykom je arabčina, ale všetci sa dohovoria aj anglicky.

SAE zaviedli od 1.1.2018 daň z pridanej hodnoty vo výške 5%, no ešte stále sa oplatí obchodovať a podnikať kvôli iným výhodám. Od tejto dane sú oslobodené niektoré položky, ktoré spadajú pod sektor zdravotníctva, školstva, niektoré potraviny, dopravné služby alebo predaj použitých nehnuteľností. Spôsob ako a kto sa musí prihlásiť k DPH stanovuje Federálny daňový úrad.

Prečo sa oplatí obchodovať so SAE?

Ako prvou výhodou obchodovania so SAE je to, že získate jednoduchý prístup na trhy v regiónoch Stredného východu, Európy, Severnej Afriky a Ázie. Vlastníctvo je stále 100% vo vašich rukách. Aj napriek zavedenej DPH (ktorá je aj tak stále nízka) je stále výhodné obchodovať vďaka nulovej dani z príjmov právnických osôb. SAE takisto nemá žiadne clo a poskytuje širokú škálu obchodných licencií.

Na obchodovanie vám zabezpečíme kancelárie, sklady a pozemky.

 • Jednoduchý prístup na trhy v regiónoch Stredného východu, Európy, Severnej Afriky a Ázie!
 • 100% vlastníctvo
 • Nulové dane z príjmov právnických osôb!
 • Rýchle a jednoduché nastavenie obchodu
 • Žiadne clo
 • Široká škála obchodných licencií
 • Kancelárie, sklady a pozemky

Podnikanie vám nastavíme v troch základných krokoch. Procesy prebiehajú rýchlo a v krátkom čase!

 1. Krok: Balík na mieru
  S pomocou našich profesionálov na rozvoj podnikania vám vyberieme vhodnú právnu subjektivitu a typ licencie.
 2. Krok: Predložíte žiadosť a všetky potrebné dokument
  Naši profesionáli na rozvoj podnikania sa o vás budú starať po celú dobu procesu od podania žiadosti. Pomôžu vám s jej vyplnením a budú dohliadať na to, aby ste splnili všetky požiadavky pre úspešné začatie obchodovania.
 3. Krok: Získate podnikateľskú licenciu
  Po dokončení formalít ohľadne licencie na obchodovanie so SAE vám bude vydaná licencia, registrácia a bankový list. Následne na to začneme s procesom požiadania o víza.

Začnite obchodovať so SAE práve s nami a zaregistrujte svoju spoločnosť už teraz!